15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1090
China, diverse spekstenen groepen, 20ste eeuw,
h. 3,5 tot 17 cm.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
ds
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120