15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1091
Indonesie, bronzen plaquette, 20ste eeuw,

met voorstelling in relief van twee gezeten figuren. Hierbij stenen relief

h. 43 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

2

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60