15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Indonesie, bronzen plaquette, 20ste eeuw,
met voorstelling in relief van twee gezeten figuren. Hierbij stenen relief
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60