15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
India, terracotta stele, 20ste eeuw,
met relief versiering van figuren onder de Bodhi boom. Hierbij een Indonesisch snijwerk
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50