15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
China, metalen zittende Boeddha en beschilderde buste van Boeddha, 20st eeuw.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200