14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1167
China, kunsthars beker, 20ste eeuw

Hierbij twee kunst hars beelden in de vorm van een hoorn, 20ste eeuw.

h. 14 - 23 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

3

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180