15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Diverse Aziatische objecten, 20ste eeuw.
o.a. Tibetaanse wierookhouders
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140