15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Diverse Aziatische objecten, 20ste eeuw;
o.a. spekstenen groepen, zegels en metalen sculpturen.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280