15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
China, collectie stenen naamzegels en decoratieve zegels, 20st eeuw.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550