5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 659
Zes diverse opdienlepels,

drie met parelrand versierd, pasteischep, vla en groentenlepel, vleesvork, Mt. Fa. J.M. van Kempen & Zonen, taartschep en sauslepel met getorste steel, diverse meestertekens en jaarletters, alle 2e gehalte,

556 gr.

6 in zkj

Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180