5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
Engeland zes taartvorkjes en parelmoeren gefineerd lepeldoosje, 19e eeuw,
spatelvormige steel Mt. WS Londen 1860, hierbij zes verzilverde taartvorkjes, Engeland,
8 x 16,5 cm, 95 gr. excl. doosje
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60