12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, fijn gestoken ivoren kaarten etui, Qing dynastie, vroeg 19e eeuw,
met opengewerkte voorstelling van vele figuren in landschap. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, fine carved ivory card holder, ca. 1800.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340