12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3105
China, fijn gestoken ivoren kaarten etui, Qing dynastie, vroeg 19e eeuw,

met opengewerkte voorstelling van vele figuren in landschap. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 11, br. 7 en d. 2 cm.

China, fine carved ivory card holder, ca. 1800.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340