1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99843801_1
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4943
update-catalogue
Marianne Hartong (1879-1974)

Zonnebloemen in een vaas

doek,

33 x 47 cm.

gesign. r.o.,

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40

outbid-warning
Overboden