10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2650Q
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;
Reiger. Gesigneerd met monogram.
h. 16 cm.
Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Hamerprijs:
€ 40