10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2650Q
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;

Reiger. Gesigneerd met monogram.

h. 16 cm.

Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40