13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Toegeschreven aan Koos van der Kaaij (1899-1976), terracotta sculptuur;
'Pierrot'.Gesigneerd met monogram KK.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100