13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2647
Toegeschreven aan Koos van der Kaaij (1899-1976), terracotta sculptuur;

'Pierrot'.Gesigneerd met monogram KK.

h. 36 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100