13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Eric Claus (geb. 1936), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;
Figuren te paard. Ongesigneerd, op zwart marmeren sokkel.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200