13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2648
Pieter de Monchy (1916-2011), bronzen sculptuur;
Boerin. Gesigneerd deMonchy.
h. 12 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200