China, vier nefriet objecten, 19e-20ste eeuw;
twee cups met reliëf, de grootste met voorstelling van draak, de ander met florale motieven. Een groen jadeiet dekselvaas met florale motieven en twee ringen aan grepen en een een hanger in vorm van twee tempelleeuwen.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 12.000
Hamerprijs: € 12.000