China, zwart gelakt en verguld houten buste, 17e-18e eeuw,
marionet hoofd van een dienaar met haardracht in fraaie opgebonden knoop. Met haar sieraad, amulet om hals en resten van beschildering.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800