Catalogusnummer: 3075
China, zwart gelakt en verguld houten buste, 17e-18e eeuw,

marionet hoofd van een dienaar met haardracht in fraaie opgebonden knoop. Met haar sieraad, amulet om hals en resten van beschildering.

h. 31,5 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800