12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China verguld bronzen beeld van zittende Boeddha, zeer waarschijnlijk Tang Dynastie
gezeten op hoge troon, Boeddha met fraaie mantel. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 4.200
Hamerprijs: € 4.200