12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3114
China verguld bronzen beeld van zittende Boeddha, zeer waarschijnlijk Tang Dynastie

gezeten op hoge troon, Boeddha met fraaie mantel. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 16,8 cm.

3

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 4.200
Hamerprijs: € 4.200

Hamerprijs: € 4.200