13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2652
Jörg Zimmerman (geb. 1940), glazen object

kleine beschadiging

l. 29 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160