13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2639
Edelsmederij Brom, drie zilveren lijsten, 1932,

met daarin met de hand gekalligrafeerde en verluchte teksten om de heilige mis te lezen. Vervaardigd voor het moederhuis van de Zusters van Jezus, Maria en Joseph te Den Bosch.

47,5 x 36 cm. en tweemaal 28,5 x 17,5 cm.

Met inscriptie Brom Ultrat. M.F. 1932 en zilverkeuren.

3

Taxatie: € 1.400 - € 1.800
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500