8e zitting - Dinsdag 5 november 14.00 uur : 2000-2094 - Archeologie en Pre Colombiaans
Catalogusnummer: 2088
Twee gehamerde metalen plaquettes, Byzantijns, 11e-12e eeuw.

Met religieuze voorstellingen van staande man met vis en aren en een scene met van man bij aankomst van de poort waar hij opgewacht wordt door man in wapentuig. Met begeleidende brief voor de onderste plaquette, mei 1977 van D. Johanna Zick van het Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, Museum fur Islamische Kunst, Dahlem, Berlijn. Ingelijst.

20 x 18 en 21,5 x 18 cm.

Byzantium, two iron worked panels, 11th-12th century. With religious scenes and fo

Taxatie: € 600 - € 800
Hamerprijs: