15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1165
China, diverse porseleinen snuifflesjes, 20e eeuw;
hierbij divers porselein
zkj
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180