15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1004
Mahoniehouten en met parelmoer ingelegde boekenstandaard
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220