China, diverse porseleinen kop en schotels, w.o. 18e eeuw,
o.a. elf famille verte mokka koppen en schotels, divers cafe au lait koppen en schotels
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300