2793Q
Catalogusnummer: 2793Q
China, diverse porseleinen kop en schotels, w.o. 18e eeuw,

o.a. elf famille verte mokka koppen en schotels, divers cafe au lait koppen en schotels

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 200 - 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300