China, blauw porseleinen pot Swatow, 18e eeuw,
met decor van vliegende paarden en draken. (restauratie aan hals). Hierbij Japanse famille verte/rose schotel
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650