Catalogusnummer: 2825P
China, blauw porseleinen pot Swatow, 18e eeuw,

met decor van vliegende paarden en draken. (restauratie aan hals). Hierbij Japanse famille verte/rose schotel

h. 30 cm. / diam. 34 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

2

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650