Catalogusnummer: 3068P
China, gestoken kokosnoot en tinnen theeservies, ca. 1930,

met geometrische motieven. Bestaande uit theepot, twee schenkbekers, zes kop en schotels, zes eierdoppen. Hierbij different kommetje en tien kleine theekopjes

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

32

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775

Hamerprijs: € 775