China, gestoken kokosnoot en tinnen theeservies, ca. 1930,
met geometrische motieven. Bestaande uit theepot, twee schenkbekers, zes kop en schotels, zes eierdoppen. Hierbij different kommetje en tien kleine theekopjes
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775