China, Yixing aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,
de ronde pot met geappliceerde cartouches, gemerkt
China, Yixing earthenware teapot and cover, 20th century, the rounded sides with applied panels
Taxatie: € 250 - € 350
Hamerprijs: