Catalogusnummer: 2890
China, Yixing aardewerken perzikvormige waterpot, 19e eeuw,

rustend op takken met kleinere vruchten, gemerkt Ming Yuan

h. 6,5 cm

China, Yixing earthenware peach-shaped washer, resting on gnarled fruit-bearing branches, 19th century, marked Ming Yuan

Taxatie: € 350 - € 450
Hamerprijs: