China, Yixing aardewerken perzikvormige waterpot, 19e eeuw,
rustend op takken met kleinere vruchten, gemerkt Ming Yuan
China, Yixing earthenware peach-shaped washer, resting on gnarled fruit-bearing branches, 19th century, marked Ming Yuan
Taxatie: € 350 - € 450
Hamerprijs: