2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 500
Tafelménagère, Hendrik Smits 1817-1836 Amsterdam, Empire-stijl,

houder met vierklauwpootjes en vaasvormige greep, basis met afgevlakte ovale vorm vesierd met geribde rand en fijn versierde buitenrand, staand op vier bolpootjes, met zes kristallen deels met zilver gemonteerde flessen en bussen voor peper, mosterd, olie, azijn en sauzen, mosterdlepeltje 1823, meesterteken H. Smits 1812-1836, winkeliersmerk Diemont, 1e gehalte, restauratie, twee flacons met bijpassende kristallen stopjes

h 31 cm, 20 x 29 cm, 975 gr. excl. kristal

7

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650