Catalogusnummer: 4875
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)

Curaçauer. Deze aquarel is een studie voor een houtsnede uit 1927.

potlood, houtskool en aquarel, 55 x 40 cm.gesign. l.o., vgl. Van Es tekening 12, p. 220 en H. 129, p. 312.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800