5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Toegeschreven aan Wojciech von Kossak (1857-1942)
oleogravure/gravure/paneel, ongesign., 19 x 25 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320
Overboden