1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099972837
Catalogusnummer: 4829
Toegeschreven aan Wojciech von Kossak (1857-1942)

Soldaten in een bos

oleogravure/gravure/paneel, ongesign., 19 x 25 cm.

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs:

Totale kosten: €