Catalogusnummer: 5058P
Ernst Vijlbrief (1934-2010)

Twee erotische voorstellingen

tweemaal stift en aquarel op papier

30 x 47 cm.

gesign., 1967

2

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200