5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Max Raedecker (1914-1987)
Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Overboden