2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 569
Miniatuur vuurkorf, Amsterdam, 18e eeuw,

gebogen voorzijde en twee staanders met knopvormig uiteinde, gemerkt met o.a belastingkeur

h 35 mm, br 54 mm, 30 mm,

Taxatie: € 250 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200