Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)
Paar schilderijen met afbeelding van een koe
trweemaal doek, gesign., één gedat. '97, 42 x 26 cm.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525