Catalogusnummer: 2514
Amstel, paar porseleinen borden, circa 1790,

met licht geschulpte vergulde randen, met floraal decor, gemerkt 'm.o.l.'

diam. 25 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320