Beschilderd en gestoken houten sculptuur, 19e eeuw;
Bisschop met mijter en lange mantel, knielend op een rood beschilderd kussen. Met ingelegd glazen ogen
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280