Catalogusnummer: 2457
Beschilderd en gestoken houten sculptuur, 19e eeuw;

Bisschop met mijter en lange mantel, knielend op een rood beschilderd kussen. Met ingelegd glazen ogen

h. 51 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280