7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Egbert van Drielst (1745-1818)
Duinlandschap bij Kraantje Lek
gewassen inkttekening, verso gesign. herk.: veiling R.W.P. de Vries 1933, 25 x 36 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000
Overboden