020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4966
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)
Havengezicht
doek
40 x 51 cm.
gesign. l.o.
1
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70
Overboden