5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4966
update-catalogue
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)

Havengezicht

doek

40 x 51 cm.

gesign. l.o.

1

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden