Catalogusnummer: 2505
Delft, De Klaauw, blauw-witte aardewerken kan in 18e eeuwse stijl,

met Chinoiserie decor van figuren en bloemenranken (glazuurbeschadigingen en chips aan rand)

h. 36,5 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260