Delft, De Klaauw, blauw-witte aardewerken kan in 18e eeuwse stijl,
met Chinoiserie decor van figuren en bloemenranken (glazuurbeschadigingen en chips aan rand)
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260