12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3019
China, schildering op zijde, 20e eeuw,

bloemenoogst, ingelijst achter glas, gesigneerd (beschadigingen)

h. 30,6 x b. 52 cm

China, painting on silk, 20th century, picking flowers, framed behind glass, signed (losses and damages)

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180