12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, schildering op zijde, 20e eeuw,
bloemenoogst, ingelijst achter glas, gesigneerd (beschadigingen)
China, painting on silk, 20th century, picking flowers, framed behind glass, signed (losses and damages)
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180