5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4834
update-catalogue
Hollandse school, 19e eeuw

Portret van een Friese herenboer

paneel, 19 x 16 cm.

Taxatie: € 120 - € 180
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden