1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4834
Catalogusnummer: 4834
Hollandse school, 19e eeuw

Portret van een Friese herenboer

paneel, 19 x 16 cm.

Taxatie: € 120 - 180
Hamerprijs:

Totale kosten: €