020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4834
Hollandse school, 19e eeuw
Portret van een Friese herenboer
paneel, 19 x 16 cm.
Taxatie: € 120 - € 180
:
Hamerprijs:
Overboden