1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099972946-1
Catalogusnummer: 4822
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)

Studie van een staand mannelijk naakt

rood krijt, verso gesign., 57 x 33 cm.

Taxatie: € 360 - 420
Hamerprijs:

Totale kosten: €