5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4822
update-catalogue
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)

Studie van een staand mannelijk naakt

rood krijt, verso gesign., 57 x 33 cm.

[1]

Taxatie: € 360 - € 420
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480

outbid-warning
Overboden