5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)
Studie van een staand mannelijk naakt
rood krijt, verso gesign., 57 x 33 cm.
Taxatie: € 360 - € 420
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480
Overboden