China, collectie divers porselein, 16e-17e eeuw en Qing dynastie,
bestaande uit een Swatow schotel, een blauw-wit bord, een blauw-witte vaas, twee famille rose en een blauw-witte kop en een famille rose schoteltje (restauraties en beschadigingen)
China, collection of various porcelain, 16th-1th century and Qing dynasty (damages and restorations)
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320