Catalogusnummer: 4937
Gesigneerd Willem Maris
Melkende boer
aquarel en gouache, gesign. r.o., 20 x 29 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Hamerprijs:
€ 260