Catalogusnummer: 4937
Gesigneerd Willem Maris

Melkende boer

aquarel en gouache, gesign. r.o., 20 x 29 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260