Catalogusnummer: 4914
Gesigneerd W. Weissenbruch
Huizen aan een vaart
doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100