5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
H. van Gessel (pseudoniem Gerardus Johannes Delfgaauw 1882-1947)
Gezicht op Enkhuizen met de Drommedaris
doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden